KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı EKSEN KİMYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.´ya (Bu metinde "EKSEN KİMYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ." olarak kullanılacaktır) aittir.

EKSEN KİMYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, EKSEN KİMYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı EKSEN KİMYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini eksenkimya.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. eksenkimya.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

EKSEN KİMYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. internet sitesini ziyaret eden ve EKSEN KİMYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - EKSEN KİMYA SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi